Warszawa, Polska

3 °C

29.04.2017 /
00:02
3zdjecia

Biuletyn Informacji Publicznej

KAWAWERNIA na temat organizacji pozarządowych

25.04.2017
Wawerskie Centrum Kultury zaprasza na spotkanie kawiarni obywatelskiej KAWAWERNIA, tym razem poświęcone roli organizacji pozarządowych w dzielnicy. 

KAWAWERNIA na temat organizacji pozarządowych

25.04.2017
Wawerskie Centrum Kultury zaprasza na spotkanie kawiarni obywatelskiej KAWAWERNIA, tym razem poświęcone roli organizacji pozarządowych w dzielnicy. 

Akcja bezpłatnej sterylizacji, kastracji oraz czipowania psów i kotów

25.04.2017
Stolica ponownie finansuje sterylizację i kastrację psów i kotów. Po blisko roku przerwy, spowodowanej rozstrzygnięciem nadzorczym wojewody mazowieckiego, bezpłatne zabiegi można wykonywać w lecznicach weterynaryjnych. Kontynuowana jest również akcja bezpłatnego czipowania zwierząt.– Cieszę się, że wypracowane przez parlamentarzystów zmiany,...

Cykl rajdów tematycznych wawerskim szlakami rowerowymi

21.04.2017
Rowerowe pasje na szlakach zielonego Wawra - to tytuł projektu realizowanego w tym roku w naszej dzielnicy. Organizatorzy przygotowali cykl rajdów tematycznych pięknymi, wawerskimi szlakami rowerowymi. Na początek rajd historyczny, już 29 kwietnia. Zapraszamy! Projekt jest realizowany w ramach budżetu partycypacyjnego.

Dzień otwarty na wawerskim skate parku

19.04.2017
Ośrodek Sportu i Rekracji w dzielnicy Wawer zaprasza na dzień otwarty na skate parku prz ul. V Poprzecznej 22. Wśród atrakcji pokazy malowania graffiti, warsztaty rolkarskie oraz gry i zabawy dla najmłodszych. 

Piknik Zdrowo-Rowerowo

14.04.2017
Straż Miejska m.st. Warszawy zaprasza na Piknik Zdrowo-Rowerowo, który odbędzie się 22 kwietnia  na terenie IV Oddziału Terenowego ul. Sołtyka  8/10 . 

Dofinansowanie lokalnych pomysłów

14.04.2017
Macie pomysły na ciekawe inicjatywy lokalne, ważne dla Was i Waszej społeczności przedsięwzięcie? Możecie złożyć wniosek do Urzędu, aby wspólnie ten pomysł zrealizować. Inicjatywa lokalna to forma współpracy jednostek samorządu terytorialnego z ich mieszkańcami, w celu wspólnego realizowania zadania publicznego na rzecz społeczności lokalnej. ...

Henryka Bochniarz gościem specjalnym Wawer Music Festival

13.04.2017
"W XIX-wiecznym salonie" pod takim tytułem odbył się kwietniowy koncert w ramach Wawer Music Festival. Wystąpili Jekaterina i Stanisław Drzewieccy. Gościem specjalnym koncertu była dr Henryka Bochniarz, prezez PKPP Lewiatan. Wśród gości był także burmistrz dzielnicy Wawer Łukasz Jeziorski.

XXIX Sesja Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy

13.04.2017
Serdecznie zapraszamy na posiedzenie XXIX Sesji Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy, która odbędzie się w dniu 19 kwietnia 2017r. w Urzędzie Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy, ul. Żegańska 1, sala konferencyjna nr 115, godz. 17:00Porządek obrad:1. Otwarcie obrad.2. Przyjęcie protokołu z XXVIII Sesji Rady Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy.3. Podjęcie...

Nowe oczko wodne powstanie w Lesie Sobieskiego - otwarcie

13.04.2017
Lasy Miejskie-Warszawa, w związku z Jubileuszem 10-lecia działalności, zapraszają na otwarcie nowego oczka wodnego w Lesie Sobieskiego przy ul. Korkowej 170 A. Planowane są pokazy ptaków drapieżnych, warsztaty, konkursy z nagrodami, degustacje i wiele innych atrakcji.

Strony

Pokaż okno Facebooka przy fokusie
Pokaż okno newslettera przy fokusie

Newsletter

Aktualne informacje z Wawra prosto na Twój adres e-mail

Zapisz się

warszawa19115.pl
Pokaż okno Facebooka przy fokusie
Budżet - Wawer