Dzielnica Wawer - Archiwum aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej

Dzień Matki w Bibliotece Publicznej

23.05.2018
Wawerska Biblioteka Publiczna zaprasza na uroczystości z okazji Dnia Matki. W programie spektakle, koncerty i spotkania kulturalne. 

"Zielone Świątki na Urzeczu" - piknik rodzinny nad Wisłą 2018

23.05.2018
Pogoda i frekwencja dopisały na tegorocznym pikniku "Zielone Świątki na Urzeczu", który odbył się nad wawerską Wisłą.Wystąpiły zespoły Janusz Prusinowski Kompania I Warszawskie Combo Taneczne. Atrakcje kulturalne i występy muzyczne przygotowało Wawerskie Centrum Kultury. Wystąpili także artyści z Indii.Udział w wydarzeniu wzięli także...

Czyszczenie chodników i ulic w Wawrze

23.05.2018
Chodniki i drogi gminne w dzielnicy zyskają nowy blask. Będą czyszczone do końca października przez firmę BYŚ, która zadba także o przycinanie traw i chwastów z poboczy dróg gminnych oraz gałęzi drzew zagrażających bezpieczeństwu pieszych i kierowców. W czasie pierwszych prac w okolicach ulic Mrówczej i Wielostronnej z wykonawcą spotkali się...

Majówka w Szkole Podstawowej nr 204

22.05.2018
Było wesoło, kolorowo i muzycznie, na majówce w Szkole Podstawowej nr 204 w Radości z okazji 60-lecia placówki. Bawili się najmłodsi, ich rodzice i mieszkańcy osiedla. Festyn odwiedzili zastępca prezydent Warszawy Michał Olszewski i zastępca burmistrza dzielnicy Wawer Leszek Baraniewski. Piknik zrealizowany w ramach inicjatywy lokalnej. 

Biegi Papieskie w Falenicy

22.05.2018
Ponad pół tysiąca osób wystartowało w XIV edycji biegów "Młodzi w hołdzie Janowi Pawłowi II", które odbywały się w Falenicy, we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 124. Największym zainteresowaniem cieszył się Bieg Krasnoludków - najmłodszych mieszkańców naszej dzielnicy. Hasło do startu dał zastępca burmistrza dzielnicy Wawer Leszek Baraniewski.

Zajęcia samoobrony dla kobiet

21.05.2018
Urząd Dzielnicy Wawer i Fundacja Uczymy Walczymy zapraszają mieszkanki dzielnicy Wawer do udziału w bezpłatnych zajęciuach z samoobrony. 

Dzień Otwarty w Centrum Onkologii

21.05.2018
Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie zaprasza na dzień otwarty, w czasie którego bezpłatnie będzie można wykonać badania. 

60 lat przedszkola nr 84 "Promyk" w Międzylesiu

21.05.2018
Wspaniały jubileusz 60- lecia działalności obchodziło przedszkole nr 84 "Promyk" w Międzylesiu. Rocznica zgromadziła dzieci, rodziców i wszystkich sympatyków przedszkola. Władze dzielnicy reprezentowali zastępca burmistrza dzielnicy Wawer Leszek Baraniewski i wiceprzewodniczący Rady DzielnicyWiesław Domański.

Pół wieku istnienia SP nr 195 w Marysinie

21.05.2018
Jubileusz pół wieku istnienia obchodziła 18 maja Szkoła Podstawowa im. Króla Maciusia I w Marysinie. Z tej okazji odbyła się uroczystość, która zgromadziła uczniów, absolwentów, nauczycieli i wszystkich przyjaciół szkoły.Gratulacje i życzenia dalszych sukcesów na polu edukacyjnym, w imieniu Zarządu Dzielnicy Wawer, złożył wszystkim obecnym...

Nowy numer "Kuriera Wawerskiego"

20.05.2018
Zachęcamy do lektury najnowszego numeru "Kuriera Wawerskiego",  w którym  przeczytacie m.in. o:* otwarciu sezonu plenerowego w dzielnicy,* podniesieniu kryterium dochodowego przy ubieganiu się rodziców o bon żłobkowy, umożliwiający umieszczenie dziecka w niepublicznej placówce opiekuńczej,* podsumowanej i dobrze ocenionej działalności w 2017 r....

Strony

Pokaż okno Facebooka przy fokusie
Pokaż okno newslettera przy fokusie

Newsletter

Aktualne informacje z Wawra prosto na Twój adres e-mail

Zapisz się

warszawa19115.pl
Pokaż okno Facebooka przy fokusie
Budżet - Wawer