Dzielnica Wawer - „Jak pozyskać partnerów na rynkach zagranicznych” - wykład otwarty

Biuletyn Informacji Publicznej

„Jak pozyskać partnerów na rynkach zagranicznych” - wykład otwarty

Wersja do wydrukuWersja PDF
21.04.2017

Punkt  Informacji Europejskiej  Europe Direct – Warszawa, prowadzony przez Biuro Funduszy Europejskich i Polityki Rozwoju Urzędu m.st. Warszawy, zaprasza na Europejski Wykład Otwarty pn. „Jak pozyskać partnerów na rynkach zagranicznych”, który odbędzie się we wtorek 9 maja br. o godz. 15:00 w sali konferencyjnej Centrum Przedsiębiorczości Smolna prz ul Smolna4/Kruczkowskiego 5. Spotkanie poprowadzi Pani Agnieszka Promianowska i Pan Mariusz Idzikowski z ośrodka Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Pan Piotr Sochoń z Punktu Informacyjnego Międzynarodowe Zamówienia Publiczne działającego przy PARP.

Odpowiedni partnerzy biznesowi to często klucz do osiągnięcia sukcesu na rynkach międzynarodowych. Przy ich poszukiwaniu warto skorzystać ze wsparcia instytucji oferujących pomoc w tym zakresie. Pozwala to zaoszczędzić czas i pieniądze na etapie rozpoznania rynku i późniejszego nawiązania relacji. Współpraca z zagranicznymi firmami może być również przepustką do rynku zamówień publicznych w innych krajach UE.

Zagadnienia omawiane podczas wykładu:

  1. Europe Direct – sieć informacyjna dla obywateli UE
  2. Enterprise Europe Network – Wsparcie biznesu w zasięgu ręki
  3. Poszukiwanie partnerów biznesowych – jak, z kim i za ile?
  4. Możliwości współpracy biznesowej przy Międzynarodowych Zamówieniach Publicznych
  5. Pytania

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc udział w spotkaniu wymaga wcześniejszej rejestracji pod adresem:  wyklady_europejskie@um.warszawa.pl

Pokaż okno Facebooka przy fokusie
Pokaż okno newslettera przy fokusie

Newsletter

Aktualne informacje z Wawra prosto na Twój adres e-mail

Zapisz się

warszawa19115.pl
Pokaż okno Facebooka przy fokusie
Budżet - Wawer