Dzielnica Wawer - Bezpłatne zajęcia ze sportów walki dla dzieci i seniorów

Bezpłatne zajęcia ze sportów walki dla dzieci i seniorów

Wersja do wydrukuWersja PDF
13.01.2020

Uniq Fight Club zaprasza na bezpłatne zajęcia ze sportów walki dla dzieci z rodzicami i seniorów. Otwarte zajęcia dla dzieci i seniorów pod hasłem „Sportowa Niedziela” odbywają się w każdy ostatni dzień tygodnia w siedzibie klubu przy V Poprzecznej 23 o godz. 12.00. 

W styczniu do oferty treningowej klubu dołączyły bezpłatne zajęcia dla seniorów, na które  wolny wstęp ma każda osoba w wieku 60+. Nie obowiązują zapisy, potrzebne są tylko chęci i wygodny strój do ćwiczeń. Aktywność fizyczna ma ogromnie znaczenie, a wspomniane wyżej zajęcia będą się różnić, od tych, które odbywały się w klubie do tej pory. W programie treningowym duży nacisk został położony na zminimalizowanie skutków przeciążeń układu ruchu, poprawę elastyczności mięśni i ruchomości stawów oraz pomocy w walcez dolegliwościami kręgosłupa, poprzez wzmocnienie poszczególnych partii mięśni. Dodatkowo uprawianie sportu  przez osoby w starszym wieku, dodaje siły potrzebnej w codziennych czynnościach i korzystanie wpływa na zdrowie psychiczne.

Więcej informacji na temat bezpłatnych zajęć możecie uzyskać kontaktując się  z Uniq Fight Club w mediach społecznościowych lub bezpośrednio w recepcji klubu pod nr  tel. +48 794 484 449.  

  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
  • Oceń pracę urzędu