Dzielnica Wawer - Gary Guthman Jazz Club w Wawrze

Biuletyn Informacji Publicznej

Gary Guthman Jazz Club w Wawrze

Wersja do wydrukuWersja PDF
04.10.2017

Amerykański muzyk, Gary Guthman, jeden z najpopularniejszych trębaczy na świecie,  postanowił otworzyć autorski klub jazzowy w podziemiach wawerskiego Hotelu Boss. Gary Guthman Monday Jazz Club powita gości w poniedziałek 25 września od godz. 20:00 do 23:00 w Hotelu Boss przy ul. Żwanowieckiej 20 (tel.22-5166100).

W każdy poniedziałek publiczność będzie mogła delektować się odmiennymi tematycznie programami muzycznymi. W drugich częściach wieczoru wystąpią młode gwiazdy polskiej wokalistyki jazzowej. Wyboru artystek dokonał sam Gary Guthman, który będzie gospodarzem, kompozytorem, wokalistą i główny showmanem koncertów. Towarzyszyć mu będą muzycy nie potrzebujący żadnych rekomendacji: Wojciech Gogolewski – fortepian, Paweł Pańta – bas oraz Adam Lewandowski – perkusja.

Gary Guthman, urodzony w Portland, w stanie Oregon w USA już w bardzo młodym wieku zasłynął swoją techniczną wirtuozerią, oryginalnym brzmieniem trąbki i niepowtarzalnym talentem showmana. Występował jako solista z wszystkimi największymi orkiestrami świata. Współpracował z takimi muzykami jak: Tony BennettAretha FranklinTom JonesPaul AnkaBee Gees. Otrzymał nagrodę krytyków amerykańskich dla najlepszego muzyka roku.

Każdy koncert jazzowy rejestrowany przez reż. Bogdana Żywka będzie retransmitowany przez RadioJazz w niedziele od godz. 20:00.


Pokaż okno Facebooka przy fokusie
warszawa19115.pl
Pokaż okno Facebooka przy fokusie
Budżet - Wawer