Dzielnica Wawer - Inauguracja przeprawy promowej Wawer - Wilanów

Biuletyn Informacji Publicznej

Inauguracja przeprawy promowej Wawer - Wilanów

Wersja do wydrukuWersja PDF
29.05.2018

Bezpłatna przeprawa promowa z Wawra do Wilanowa ruszyła 31 maja. - Prom cieszył się ogromną popularnością w poprzednich latach, dlatego w tym roku, w okresie wakacyjnym, także będzie łączyć wawerski i wilanowski brzeg – mówi zastępca burmistrza dzielnicy Wawer, Leszek Baraniewski.

Udział w inauguracji wzięli mieszkańcy oraz przedstawiciele władz dzielnicy Wawer - burmistrz dzielnicy Łukasz Jezorski i zastepca burmistyrza Leszek Baraniewski, a także dyrektor wawerskiej Biblioteki Publicznej Jacek Czarnowski. 

Statek „Inna Bajka” kursuje  między wawerską Plażą Romantyczną przy ul. Rychnowskiej a plażą wilanowską w każdy weekend (sobota-niedziela) do końca sierpnia w godz. 10.00 – 18.00

Bezpłatny prom będzie kursował w miarę potrzeb (bez rejestracji), zabiera jednorazowo 12 osób. Rejs w obie strony będzie trwał ok. 10 minut. Na pokład można zabierać rowery.

Fundacja Wisła Warszawie oferuje także bezpłatne rejsy na trasie Port Czerniakowski-Plaża Romantyczna poprzez elektroniczny system rezerwacji. 

Rezerwacji można dokonać na rejsy:

  • z Portu Czerniakowskiego na Plażę Romantyczną w Wawrze
    (rejs w jedną stronę, czas trwania ok.1,5 h, start 8:30 pod bosmanatem ul. Solec 8
  • z Plaży Romantycznej w Wawrze do Portu Czerniakowskiego
    (rejs w jedną stronę, czas trwania ok.1,5 h, start 18:00 z plaży).

Rezerwacji na wyżej wymienione rejsy można dokonać jedynie poprzez formularz poniżej – wybierz datę i godzinę rejsu, następnie liczbę miejsc, jaką chcesz zarezerwować (dzieci liczone są jak dorosły pasażer) i zarejestruj się (zaloguj, jeśli utworzyłeś już u nas konto w 2018 r.). Po zalogowaniu na formularzu koniecznie kliknij „potwierdzam dane i rezerwuję”. Po poprawnym dokonaniu rezerwacji otrzymasz od nas wiadomość ze szczegółami rejsu na podany adres e-mail (koniecznie sprawdź folder SPAM).

Organizator ze względów bezpieczeństwa zastrzega możliwość odwołania rejsów w przypadku nieodpowiednich warunków do żeglugi z możliwością rezerwacji kursu na inny wolny termin w czasie trwania projektu. Informacje o możliwych zmianach będą wysyłane na poany adres e-mail.

Rezerwacji można dokonać wyłącznie tutaj


Pokaż okno Facebooka przy fokusie
Pokaż okno newslettera przy fokusie

Newsletter

Aktualne informacje z Wawra prosto na Twój adres e-mail

Zapisz się

warszawa19115.pl
Pokaż okno Facebooka przy fokusie
Budżet - Wawer