Dzielnica Wawer - Kalendarze antysmogowe trafiają do mieszkańców

Kalendarze antysmogowe trafiają do mieszkańców

Wersja do wydrukuWersja PDF
12.07.2019

Zachęcamy do wspólnego działania na rzecz czystego powietrza w Wawrze.  Rozpoczęliśmy akcję promocji kalendarzy antysmogowych zawierających najważniejsze informacje dotyczące wymagań uchwały antysmogowej i zachęcających do skorzystania z programów wymiany kopciuchów.

Zastępca burmistrza dzielnicy Wawer, Jacek Wiśnicki odwiedził kilka wawerskich, popularnych miejsc, w których będą eksponowane kalendarze. Znalazły się wśród nich m.in Ferio Wawer w Międzylesiu (sklep TOPAZ i kawiarnia LuLu KoFi & DeLi ), Centrum Handlowe "Fala" w Falenicy, Piekarnia Cukiernia Grzybki w Marysinie, K&M Delikatesy w Miedzeszynie, sklep "Serek" w Radości i kulturoteka przy ul. Powojowej.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych wsparciem promocji działań na rzecz czystego powietrza w Wawrze do kontaktu z naszym profilem na FB .

Już od stycznia 2023 r. wchodzi w życie mazowiecka uchwała antysmogowa. Do tego czasu możecie wymienić nieekologiczne piece - "kopciuchy". Po tym terminie użytkownikom takich pieców grożą mandaty. Zachęcamy do skorzystania z dofinansowania do wymiany nieekologicznych pieców.

  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
  • Oceń pracę urzędu