Dzielnica Wawer - Posiedzenie Komisji Budżetowej Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy

Posiedzenie Komisji Budżetowej Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy

Wersja do wydrukuWersja PDF
15.09.2020

W dniu 17 września 2020, o godz. 17:00 odbędzie się posiedzenie Komisji Budżetowej Dzielnicy Wawer m.st.Warszawy. 


Posiedzenie Komisji odbędzie się w zdalnym trybie obradowania.

Porządek obrad:                      

  1. Otwarcie obrad.
  2. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy w sprawie zaopiniowania zmian w załączniku dzielnicowym nr XIII dla Dzielnicy Wawer miasta stołecznego Warszawy do budżetu miasta stołecznego Warszawy na 2020 rok (druk nr 127)         
  3. Sprawy różne.
  4. Zamknięcie obrad.

Z uwagi na zaistniałe okoliczności związane z rozprzestrzenianiem się w Polsce koronawirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19 posiedzenie Komisji Budżetowej Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy prowadzone jest w trybie zdalnym.

Osoby chcące zabrać głos w trakcie posiedzenia proszone są o zgłoszenie tego faktu do dnia 17 września 2020 r. do godz. 12.00 na jeden z poniższych adresów mailowych:

ichwialkowska@um.warszawa.pl

akolano@um.warszawa.pl

 

Zgłoszenie powinno zawierać czytelne imię i nazwisko oraz numer punktu porządku obrad, którego będzie dotyczyło wystąpienie. W dniu komisji otrzymacie Państwo link do zdalnego posiedzenia komisji. W chwili udzielenia głosu przez prowadzącego obrady, zostanie Państwu umożliwiony wstęp na posiedzenie komisji zdalnej i zabranie głosu w dyskusji.

 

Jednocześnie Wydział Obsługi Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy informuje, że zgłoszenie się do debaty jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie i upublicznienie danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska, wizerunku oraz treści wypowiedzi.


  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
  • Oceń pracę urzędu