Dzielnica Wawer - Posiedzenie Komisji Budżetowej Dzielnicy Wawer m.st.Warszawy

Posiedzenie Komisji Budżetowej Dzielnicy Wawer m.st.Warszawy

Wersja do wydrukuWersja PDF
21.05.2020

W dniu 26 maja 2020r o godz. 15:30 odbędzie się posiedzenie Komisji Budżetowej.

Posiedzenie Komisji odbędzie się w zdalnym trybie obradowania.


Porządek obrad:                

  1. Otwarcie obrad.
  2. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy w sprawie zaopiniowania zmian w załączniku dzielnicowym nr XIII dla Dzielnicy Wawer miasta stołecznego Warszawy do budżetu miasta stołecznego Warszawy na 2020 rok (druk nr 114).
  3. Zamknięcie obrad.Transmisja z obrad Komisji dostępna będzie TUTAJ.

Z uwagi na zaistniałe okoliczności związane z rozprzestrzenianiem się w Polsce koronawirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19 posiedzenie Komisji Budżetowej Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy prowadzone jest w trybie zdalnym.

Osoby chcące zabrać głos w trakcie posiedzenia proszone są o zgłoszenie tego faktu do dnia 25 maja 2020 r. do godz. 15.00 na jeden z poniższych adresów mailowych:

ichwialkowska@um.warszawa.pl

bborzewska@um.warszawa.pl

 

Zgłoszenie powinno zawierać czytelne imię i nazwisko oraz numer punktu porządku obrad, którego będzie dotyczyło wystąpienie. W dniu komisji otrzymacie Państwo link do zdalnego posiedzenia komisji. W chwili udzielenia głosu przez prowadzącego obrady, zostanie Państwu umożliwiony wstęp na posiedzenie komisji zdalnej i zabranie głosu w dyskusji.

 

Jednocześnie Wydział Obsługi Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy informuje, że zgłoszenie się do debaty jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie i upublicznienie danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska, wizerunku oraz treści wypowiedzi.

  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
Oceń pracę urzędu Oceń pracę urzędu