Dzielnica Wawer - Posiedzenie Komisji Rozwoju Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy - 18.09

Posiedzenie Komisji Rozwoju Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy - 18.09

Wersja do wydrukuWersja PDF
16.09.2020

W dniu 18 września 2020, o godz. 15:00 odbędzie się posiedzenie Komisji Rozwoju Rady Dzielnicy Wawer m.st.Warszawy.

Posiedzenie Komisji odbędzie się w zdalnym trybie obradowania.

Porządek obrad:

  1. Otwarcie posiedzenia.
  2. Prezentacja Zarządu Dróg Miejskich odnośnie inwestycji realizowanych w Dzielnicy Wawer w latach 2020-2021.
  3. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy w sprawie zaopiniowania zmian w załączniku dzielnicowym nr XIII dla Dzielnicy Wawer miasta stołecznego Warszawy do budżetu miasta stołecznego Warszawy na 2020 rok w zakresie działania Komisji. (Druk nr 127)         
  4. Podsumowanie wizytacji budowy trasy S2 w Dzielnicy Wawer na odcinku C.
  5. Sprawy różne.
  6. Zamknięcie posiedzenia.

TRANSMISJA ONLINE

Z uwagi na zaistniałe okoliczności związane z rozprzestrzenianiem się w Polsce koronawirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19 posiedzenie Komisji Rozwoju Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy prowadzone jest w trybie zdalnym.

Osoby chcące zabrać głos w trakcie posiedzenia proszone są o zgłoszenie tego faktu do dnia 18 września 2020 r. do godz. 14.00 na adres mailowy: bborzewska@um.warszawa.pl

Zgłoszenie powinno zawierać czytelne imię i nazwisko oraz numer punktu porządku obrad, którego będzie dotyczyło wystąpienie. W dniu komisji o godz. 15.00 otrzymacie Państwo link do zdalnego posiedzenia komisji. W chwili udzielenia głosu przez prowadzącego obrady, zostanie Państwu umożliwiony wstęp na posiedzenie komisji zdalnej i zabranie głosu w dyskusji.

Jednocześnie Wydział Obsługi Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy informuje, że zgłoszenie się do debaty jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie i upublicznienie danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska, wizerunku oraz treści wypowiedzi.

  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
  • Oceń pracę urzędu