Dzielnica Wawer - Posiedzenie Komisji Społecznej Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy

Posiedzenie Komisji Społecznej Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy

Wersja do wydrukuWersja PDF
02.10.2020
Logotyp dzielnicy Wawer

Informujemy, że w dniu 3.11.2020, o godz. 16:00 odbędzie się posiedzenie Komisji Społecznej. 

Posiedzenie odbędzie się w zdalnym trybie obradowania. 

Transmisja online ->>

  1. Otwarcie obrad.
  2. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy w sprawie zaopiniowania zmian w załączniku dzielnicowym nr XIII dla Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy do budżetu miasta stołecznego Warszawy na 2020 rok w zakresie kompetencji Komisji. (druk nr 150)
  3. Zapoznanie się z sytuacją w dzielnicy w dobie pandemii.
  4. Program  „Solidarnościowy Korpus Wsparcia” dla osób po 70 roku życia nie objętych pomocą Ośrodka Pomocy Społecznej.
  5. Sprawy różne.
  6. Zamknięcie obrad.

Z uwagi na zaistniałe okoliczności związane z rozprzestrzenianiem się w Polsce koronawirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19 posiedzenie Komisji Społecznej Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy prowadzone jest w trybie zdalnym.

Osoby chcące zabrać głos w trakcie posiedzenia proszone są o zgłoszenie tego faktu do dnia 03 listopada 2020 r. do godz. 12:00 na adres mailowy: arosa@um.warszawa.pl,  akolano@um.warszawa.pl

Zgłoszenie powinno zawierać czytelne imię i nazwisko oraz numer punktu porządku obrad, którego będzie dotyczyło wystąpienie. W dniu komisji o godz. 16.00 otrzymacie Państwo link do zdalnego posiedzenia komisji. W chwili udzielenia głosu przez prowadzącego obrady, zostanie Państwu umożliwiony wstęp na posiedzenie komisji zdalnej i zabranie głosu w dyskusji.

Jednocześnie Wydział Obsługi Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy informuje, że zgłoszenie się do debaty jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie i upublicznienie danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska, wizerunku oraz treści wypowiedzi. 

  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
  • Oceń pracę urzędu