Dzielnica Wawer - Posiedzenie Komisji Społecznej Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy - 08.04

Posiedzenie Komisji Społecznej Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy - 08.04

Wersja do wydrukuWersja PDF
01.04.2021
Zakochaj się w Warszawie w Wawrze

Informujemy, że w dniu 8 kwietnia br. o godz. 16:00 odbędzie się posiedzenie Komisji Społecznej Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy

Posiedzenie odbędzie się w zdalnym trybie obradowania. 

Transmisja ->>

  

Porządek obrad:

 

  1. Otwarcie obrad.
  2. Zapoznanie się z sytuacją osób bezdomnych w Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy.
  3. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy w sprawie przyjęcia „Sprawozdania z działalności Specjalistycznej Poradni Rodzinnej Dzielnicy Wawer m.st Warszawy za 2020 rok.”
  4. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy w sprawie przyjęcia „Sprawozdania z działalności Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy za 2020 rok.”
  5. Sprawy różne.
  6. Zamknięcie obrad.

 

Z uwagi na zaistniałe okoliczności związane z rozprzestrzenianiem się w Polsce koronawirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19 posiedzenie Komisji Społecznej Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy prowadzone jest w trybie zdalnym.

Osoby chcące zabrać głos w trakcie posiedzenia proszone są o zgłoszenie tego faktu do dnia 7 kwietnia 2021 r. do godz. 16:00 na adres mailowy: arosa@um.warszawa.pl

Zgłoszenie powinno zawierać czytelne imię i nazwisko oraz numer punktu porządku obrad, którego będzie dotyczyło wystąpienie. W dniu komisji około godz. 15.00 otrzymacie Państwo link do zdalnego posiedzenia komisji. W chwili udzielenia głosu przez prowadzącego obrady, zostanie Państwu umożliwiony wstęp na posiedzenie komisji zdalnej i zabranie głosu w dyskusji.

Jednocześnie Wydział Obsługi Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy informuje, że zgłoszenie się do debaty jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie i upublicznienie danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska, wizerunku oraz treści wypowiedzi. 

  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
  • Oceń pracę urzędu