Dzielnica Wawer - Posiedzenie Komisji Społecznej Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy

Posiedzenie Komisji Społecznej Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy

Wersja do wydrukuWersja PDF
20.11.2020

Informujemy, że  w dniu 26.11.2020 r. o godz. 16:00 odbędzie się posiedzenie Komisji Społecznej Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy. 

Posiedzenie odbędzie się w zdalnym trybie obradowania. 

TRANSMISJA ONLINE ->>

Porządek obrad:

  1. Otwarcie obrad.
  2. Plany związane z uruchomieniem na terenie Dzielnicy Wawer Centrum Aktywności Międzypokoleniowej.
  3. Zapoznanie się z pracami Urzędu zmierzającymi do uruchomienia „Jadłodzielni”.
  4. Sprawy różne.
  5. Zamknięcie obrad.

Z uwagi na zaistniałe okoliczności związane z rozprzestrzenianiem się w Polsce koronawirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19 posiedzenie Komisji Społecznej Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy prowadzone jest w trybie zdalnym.

Osoby chcące zabrać głos w trakcie posiedzenia proszone są o zgłoszenie tego faktu do dnia 26 listopada 2020 r. do godz. 12:00 na adres mailowy: arosa@um.warszawa.pl

Zgłoszenie powinno zawierać czytelne imię i nazwisko oraz numer punktu porządku obrad, którego będzie dotyczyło wystąpienie. W dniu komisji o godz. 16.00 otrzymacie Państwo link do zdalnego posiedzenia komisji. W chwili udzielenia głosu przez prowadzącego obrady, zostanie Państwu umożliwiony wstęp na posiedzenie komisji zdalnej i zabranie głosu w dyskusji.

Jednocześnie Wydział Obsługi Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy informuje, że zgłoszenie się do debaty jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie i upublicznienie danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska, wizerunku oraz treści wypowiedzi. 

  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
  • Oceń pracę urzędu