Dzielnica Wawer - Tymczasowa organizacja ruchu w czasie budowy południowej obwodnicy Warszawy

Biuletyn Informacji Publicznej

Tymczasowa organizacja ruchu w czasie budowy południowej obwodnicy Warszawy

Wersja do wydrukuWersja PDF
30.11.2017

Znamy koncepcję tymczasowej organizacji ruchu w czasie budowy odcinka B i C południowej obwodnicy Warszawy przez Wawer. Po protestach mieszkanców i zabiegach Zarządu Dzielnicy, inwestor  - Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autorstrad i wykonawca - firma Warbud, przystali na wawerskie propozycje. 

Zgodnie z  sugestiami Zarządu Dzielnicy, stworzony będzie objazd wschodniej części Patriotów ulicami Arniki i Drozdową, dla samochodów osobowych i z chodnikiem. Nie będzie także jednoczesnego zamknięcia ulicy Mozaikowej i zachodniej części Patriotów. Dla dzieci chodzących do szkoły na Wolnej wykonawca zbuduje specjalne przejście.

Wcześniej, dzięki zabiegom Zarząd Dzielnicy i protestom mieszkańców, wykonawca zrezygnował z zamknięcia na rok ul. Mozaikowej. Planowane jest jedynie tygodniowe i maxymalnie trzymiesięczne zamknięcie ulicy w przyszłym roku, najprawdopodobniej w okresie wakacyjnym.  

O kolejnych etapach wprowadzania tymczasowej organizacji ruchu będziemy informować na bieżąco. Poniżej znajdziecie Państwo szczegóły na temat inwestycji i planowanej organizacji ruchu.

Więcej informacji: 

Pokaż okno Facebooka przy fokusie
warszawa19115.pl
Pokaż okno Facebooka przy fokusie
Budżet - Wawer