Dzielnica Wawer - Unia Europejska Moich Marzeń - Konkurs

Unia Europejska Moich Marzeń - Konkurs

Wersja do wydrukuWersja PDF
10.09.2020

Zapraszamy uczniów i uczennice klas 7-8 szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych do uczestnictwa w konkursie „Unia Europejska moich marzeń”, organizowanym przez Biuro Posła do Parlamentu Europejskiego Andrzeja Halickiego.

Celem konkursu jest zachęcenie uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych znajdujących się na terenie m.st. Warszawy oraz pobliskich powiatów do wyrażenia swojego zdania na temat przyszłości Unii Europejskiej oraz oczekiwanych warunków życia we Wspólnocie.

Aby wziąć udział w konkursie, należy przygotować felieton w języku polskim na temat: „Unia Europejska moich marzeń” o objętości nieprzekraczającej 20 000 znaków (ze spacjami).

Prace oraz formularze zgłoszeniowe należy przesłać do 14 października 2020 r. w formie elektronicznej na adres: konkurs@halicki.pl w tytule wpisując „Unia Europejska moich marzeń - zgłoszenie”.

Na autorów ośmiu najlepszych prac czeka wyjazd do Brukseli, zwiedzanie Parlamentu Europejskiego, spotkanie z europosłem oraz szereg atrakcji, które pozwolą zwycięzcom lepiej poznać mechanizmy funkcjonowania Unii Europejskiej.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami, znajdującymi się w załączonym regulaminie.

  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
  • Oceń pracę urzędu