Dzielnica Wawer - Bądźmy na - TAK- razem!

Bądźmy na - TAK- razem!

Wersja do wydrukuWersja PDF
23.01.2013

Po raz pierwszy w ponad 30-letniej historii Zespołu Szkół Specjalnych Nr 78 w Centrum Zdrowia Dziecka i w działalności Stowarzyszenia Centruś organizuje akcję internetową.” Wyprawka dla biblioteki!- podaruj nowe życie bibliotece dziecięcej w Centrum Zdrowia Dziecka”. W czasie akcji będą zbierane fundusze na funkcjonalne regały na książki, stanowisko multimedialne dla niepełnosprawnych oraz e-czytniki, do wykorzystania przez pacjentów w salach szpitalnych.

Jeśli wiesz, co to pobyt w szpitalu i jak wielkie znaczenie dla poczucia bezpieczeństwa chorego dziecka ma fakt, że rodzic może przeczytać mu ulubioną bajkę lub też, jeśli jesteś miłośnikiem książek czy też po prostu- chcesz zrobić coś dobrego dla potrzebujących- prosimy- wpłać dowolnej wielkości darowiznę na konto Stowarzyszenia Centruś, jednego ze współorganizatorów akcji:

                       Stowarzyszenie CENTRUŚ

                        Al. Dzieci Polskich 20 

                       04-736 Warszawa

 PEKAO X O. 73 1240 1095 1111 0010 3512 4095 

 Tytułem „ Projekt Biblioteka”

 Liczy się KAŻDA KWOTA, a Twoje zaangażowanie i hojność ma szansę zmienić świat dzieci chorych! (więcej szczegółów na temat akcji, postępujących prac w bibliotece- na stronie http://www.centrus.org.pl/?page_id=19

 

Dziękujemy!

Monika Wójtowicz

Stowarzyszenie Centruś

  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
  • Oceń pracę urzędu