Dzielnica Wawer - Inne wydarzenia

Biuletyn Informacji Publicznej

Pożegnanie lata nad Wisłą

Zapraszamy wszystkich chętnych w dniu 24 września (niedziela) na ostatnią plenerową imprezę w tym roku na werskiej Plaży Romantycznej.

Zabytkowym autobusem po Dzielnicy Wawer

Zapraszamy na historyczną podróż w czasie i przestrzeni po terenie Dzielnicy Wawer. Podróż odbędzie się dwoma zabytkowymi autobusami: Jelcz MEX 272 i Jelcz 043. W czasie podróży odwiedzimy najstarsze osiedla tworzące dzisiejszą Dzielnicę a na przystankach, pasażerowie, dowiedzą się różnych ciekawostek historycznych o Wawrze. 

Truskawkowy Dzień Dziecka, Dzień Zielonego Konstantego i Noc Bibliotek

Zapraszamy serdecznie do Biblioteki w Aninie na ul. Trawiastą 10 na wyjątkowe, potrujne wydarzenie kulturalne Truskawkowy Dzień Dziecka, Dzień Zielonego Konstantego i Noc Bibliotek w dniu 3 czerwca b.r. Szczegóły na dołączonym plakacie.

Miesiąc maj 2017 w wawerskiej Bibliotece

Zappraszamy do skorzystania z majowej oferty przygotowanej przez Bibliotekę Publiczną w Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy.

Kwiecień w wawerskiej Bibliotece

Zapraszamy do skorzystania z oferty zajęć i wydarzeń organizowanych przez Bibliotekę Publiczną w Dzielnicy Wawer i jej filie w miesiącu kwietniu 2017 r.

Marzec 2017 r. w Wawerskiej Bibliotece

Zapraszamy do skorzystania z oferty Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy w miesiącu marcu 2017 r. Szczegóły w załączeniu.

Przedstawienie "Kino Szpak"

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wawer zaprasza do Anina na ul. Trawiastą 10 w sobotę 11.02.2017 r. na godzinę godz. 17.00 na spektakl teatralny pt.: „Kino Szpak”. Przedstawienie wyreżyserowane na podstawie powieści Marka Ławrynowicza i poezji Józefa Kurylaka. Wykonanie: TEATR FALENICA. Wstęp wolny.


Luty w wawerskich bibiotekach

Zapraszamy do skorzystania z oferty przygotowanej przez Bibliotekę Publiczną w Dzielnicy Wawer w miesiącu luty 2016 r.

Styczeń w wawerskich bibliotekach

Zapraszamy do udziału przedsięwzięciach przygotowanych przez Bibliotekę Publiczną w Dzielnicy Wawer w miesiącu styczniu.

Listopad w wawerskich Bibliotece

Zapraszamy do skorzystania z oferty Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wawer w miesiącu listopadzie. Pełen program pracy w załączeniu.

Pałace i dwory południowo-wschodniego Mazowsza

Zapraszamy na prelekcję poświęconą zachowanym i niezachowanym mazowieckim dworom i pałacom rozsianym w jego południowo-wschodniej części. W powiatach: garwolińskim, otwockim i mińskim oraz na terenie dzisiejszej Warszawy i najbliższej okolicy było takich miejsc ponad 600. Do dnia dzisiejszego w lepszym stanie zachowało się ok. 10 % z nich. Po reszcze pozostały tylko pojedyncze slady, czasami tródne do rozpoznanie przez niewprawne oko turysty.

Oferta Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wawer w miesiącu październiku.

Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty wydarzeń organizowanych przez Bibliotekę Publiczną w Dzielnicy Wawer. Szczegóły w załączeniu.

Wrzesień w Bibliotece

Zapraszamy do skorzystania z przedsięwzięć organizowanych przez Bibliotekę Publiczną w Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy. Szczegółowy plan w załączeniu.

Klub Odkrywców Przeszłości

Przy Bibliotece Publicznej w Dzielnicy Wawer powstaje Klub Odkrywców Przeszłości.

Jeżeli lubisz wędrówki w terenie podczas których odkrywasz ślady przeszłości to powstający Klub jest właśnie dla Ciebie. Członkowie Klubu będą w sposób aktywny odkrywali istniejące do dnia dzisiejszego w terenie ślady przeszłości. 

Sierpień w Bibliotece

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy zaprasza w miesiącu sierpniu 2016 r. do skorzystania z bogatej oferty przedsiewzięć organizowanych we wszystkich jej placówkach. Szczegółowy plan przedsięwzięć w załączeniu.

Czerwiec w Bibliotece

Zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę Publiczną w Dzielnicy Wawer w miesiacu czerwcu. Pełny kalendarz imprez na miesiąc czerwiec w załączeniu.

Dzień Zielonego Konstantego i Truskawkowy Dzień Dziecka

Miło nam Państwa zaprosić 4 czerwca na kolejną edycję "Dnia Zielonego Konstantego". W tym roku wydarzenie połączone jest z imprezą dla najmłodszych "Truskawkowym Dniem Dziecka". W tym dniu zaplanowaliśmy dla Państwa wiele atrakcji, m.in.: 

Wawerska Noc Muzeów

Biblioteka Publiczna w dzielnicy Wawer m. st. Warszawy zaprasza 14 maja w godzinach 18.00 - 24.00 na pierwszą Wawerską Noc Muzeów, która odbędzie się na placu przed "Murowanką" w Wawrze przy ul. Płowieckiej 77.

Rajd Rowerowy "Odjazdowy Bibliotekarz"

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wawer zaprasza wszystkich na coroczny rajd rowerowy "Odjazdowy Bibliotekarz" odbywający się w dniu bibliotekarza. W tym roku Rajd rozpoczynamy pod Wypożyczalnią nr 26 W Wawrze przy ul. Błękitnej 32 o godz. 11. Meta Rajdu będzie się znajdowac w Otwocku przy Muzeum Ziemi Otwockiej. Szczegóły przejazdu znajdują się na dołączonym plakacie. 

Sex & Art & Rock & Roll

Wystawa plakatów autorstwa Grzegorza Muczke. Wystawę mozna oglądać fo 6 maja b.r. w Czytelni Naukowej przy ul. Trawiastej 10 w Aninie.

Strony

Pokaż okno Facebooka przy fokusie
Pokaż okno newslettera przy fokusie

Newsletter

Aktualne informacje z Wawra prosto na Twój adres e-mail

Zapisz się

warszawa19115.pl
Pokaż okno Facebooka przy fokusie
Budżet - Wawer