Dzielnica Wawer - Dyżury Radnych

Biuletyn Informacji Publicznej

Dyżury Radnych

Wersja do wydrukuWersja PDF

Michał Żebrowski - po telefonicznym uzgodnieniu z Wydziałem Obsługi Rady Dzielnicy tel. (22) 443 68 11, 443 68 12, 443 68 13, 443 68 10, 443 69 13

e-mail: mzebrowski@radni.um.warszawa.pl
strona internetowa: www.facebook.com/michal.tomasz.zebrowski

Joanna Buczyńska – po telefonicznym uzgodnieniu z Wydziałem Obsługi Rady Dzielnicy tel.(22)443 68 11, 443 68 12, 443 68 13, 443 68 10.
e-mail: jbuczynska@radni.um.warszawa.pl

Rafał Czerwonka – po bezpośrednim telefonicznym uzgodnieniu – 697-030-782
e-mail: rczerwonka@radni.um.warszawa.pl
strona internetowa: www.rafalczerwonka.pl,  Facebook: www.facebook.com/czerwonkarafal, Twitter: @CzerwonkaRafal

Włodzimierz Zalewski – po bezpośrednim telefonicznym uzgodnieniu – 600-356-601, e-mail: wzalewski@radni.um.warszawa.pl,

nr skype: wlodek.zalewski

Regina Balinow – po telefonicznym uzgodnieniu z Wydziałem Obsługi Rady Dzielnicy tel.(22)443 68 11, 443 68 12, 443 68 13, 443 68 10.

e-mail: rbalinow@radni.um.warszawa.pl

Hanna Chodecka – po telefonicznym uzgodnieniu z Wydziałem Obsługi Rady Dzielnicy tel.(22)443 68 11, 443 68 12, 443 68 13, 443 68 10.
e-mail: hchodecka@radni.um.warszawa.pl

Jerzy Debert – po telefonicznym uzgodnieniu z Wydziałem Obsługi Rady Dzielnicy tel.(22)443 68 11, 443 68 12, 443 68 13, 443 68 10.
e-mail: jdebert@radni.um.warszawa.pl

Wojciech Godlewski – po telefonicznym uzgodnieniu z Wydziałem Obsługi Rady Dzielnicy tel.(22)443 68 11, 443 68 12, 443 68 13, 443 68 10.

e-mail: wgodlewski@radni.um.warszawa.pl

Zdzisław Gójski – po telefonicznym uzgodnieniu z Wydziałem Obsługi Rady Dzielnicy tel.(22)443 68 11, 443 68 12, 443 68 13, 443 68 10.

e-mail: zgojski@radni.um.warszawa.pl

Piotr Grzegorczyk – po bezpośrednim telefonicznym uzgodnieniu – 501-139-484
e-mail: pgrzegorczyk@radni.um.warszawa.pl

Sławomir Kacprowicz – po telefonicznym uzgodnieniu z Wydziałem Obsługi Rady Dzielnicy tel.(22)443 68 11, 443 68 12, 443 68 13, 443 68 10.
e-mail: skacprowicz@radni.um.warszawa.pl

Jarosław Kotra po telefonicznym uzgodnieniu z Wydziałem Obsługi Rady Dzielnicy tel.(22)443 68 11, 443 68 12, 443 68 13, 443 68 10.
e-mail: jkotra@radni.um.warszawa.pl

Andrzej Krasnowolski po telefonicznym uzgodnieniu z Wydziałem Obsługi Rady Dzielnicy tel.(22)443 68 11, 443 68 12, 443 68 13, 443 68 10. W sprawach pilnych bezpośredni kontakt telefoniczny: 602-183-878
e-mail: akrasnowolski@radni.um.warszawa.pl

Helena Kroszczyńska po telefonicznym uzgodnieniu z Wydziałem Obsługi Rady Dzielnicy tel.(22)443 68 11, 443 68 12, 443 68 13, 443 68 10.
e-mail: hkroszczynska@radni.um.warszawa.pl

Łukasz Kubik – po bezpośrednim telefonicznym uzgodnieniu – 505-165-253
e-mail: lkubik@radni.um.warszawa.pl

Marcin Kurpios po telefonicznym uzgodnieniu z Wydziałem Obsługi Rady Dzielnicy tel.(22)443 68 11, 443 68 12, 443 68 13, 443 68 10.
e-mail: mkurpios@radni.um.warszawa.pl

Michał Mroziński – po bezpośrednim telefonicznym uzgodnieniu – 694-902-420
e-mail: mmrozinski@radni.um.warszawa.pl

Anna Ojer – po telefonicznym uzgodnieniu z Wydziałem Obsługi Rady Dzielnicy tel.(22)443 68 11, 443 68 12, 443 68 13, 443 68 10.
e-mail: aojer@radni.um.warszawa.pl

Sandra Spinkiewicz – po bezpośrednim telefonicznym uzgodnieniu – 601-302-569
e-mail: sspinkiewicz@radni.um.warszawa.pl

Marta Turska – po telefonicznym uzgodnieniu z Wydziałem Obsługi Rady Dzielnicy tel.(22)443 68 11, 443 68 12, 443 68 13, 443 68 10.
e-mail: mturska@radni.um.warszawa.pl

Barbara Wielowieyska – po telefonicznym uzgodnieniu z Wydziałem Obsługi Rady Dzielnicy tel.(22)443 68 11, 443 68 12, 443 68 13, 443 68 10.
e-mail: bwielowieyska@radni.um.warszawa.pl

Izabella Wolf - Jedynak - po telefonicznym uzgodnieniu z Wydziałem Obsługi Rady Dzielnicy tel.(22)443 68 11, 443 68 12, 443 68 13, 443 68 10.
e-mail: ijedynak@radni.um.warszawa.pl

Agnieszka Wójcik – po bezpośrednim telefonicznym uzgodnieniu – 696-582-190
e-mail: awojcik@radni.um.warszawa.pl

Pokaż okno Facebooka przy fokusie
warszawa19115.pl
Pokaż okno Facebooka przy fokusie
Budżet - Wawer