Dzielnica Wawer - Warsztaty, zajęcia, konferencja

Wiosenne porządki w szafie i na parapecie. Piękne na wiosnę Ty i Twoje mieszkanie!

Wiosenne porządki w szafie i na parapecie. Piękne na wiosnę Ty i Twoje mieszkanie! Wymiennik roślin. Przedwielkanocne, wiosenne spotkanie inaugurujące kolejny cykl spotkań, które mają na celu promocję zdrowego stylu życia (spotkania z dietetykiem i kosmetologiem), podpowiedzi jak, co i czym robić by nie szkodzić sobie i środowisku (kosmetyczka, ekspret od naturalnych środków czyszczących), co robić by nasze starania osiągały cel (psycholog, trener personalny). Wymiennik roślin jako stały element spotkań.

Klub dla Kobiet „Otwarta pracownia”. Warsztaty rękodzielnicze.

Warsztaty rekądzielnicze w czasie których każda uczestniczka może wybrać dowolną formę działania. np. decupage, makrama, rysunek…

Pogadanki o muzyce - "Polskie tańce ludowe w nowoczesnych interpretacjach i aranżacjach”

Jednym z najstarszych przejawów kultury duchowej każdego narodu jest muzyka ludowa. Istniała „od zawsze” w postaci śpiewu, często połączonego z tańcem. Miała zastosowanie w prastarych, pogańskich obrzędach religijnych, uświetniała uroczystości… III spotkanie pt. „Polskie tańce ludowe w nowoczesnych interpretacjach i aranżacjach”

Kawiarnia Naukowa 1a, temat „Sztuczna inteligencja zmienia świat”

Kawiarnia Naukowa 1a - wystąpi dr Aleksandra Przegalińska, pracująca w instytucie  MIT w Bostonie. Temat „Sztuczna inteligencja zmienia świat”.

Klub dla Kobiet „Przed południem – Otwarta pracownia”. Warsztaty rękodzielnicze

Klub dla Kobiet „Przed południem – Otwarta pracownia”. Warsztaty rękodzielnicze, w czasie których każda uczestniczka może wybrać dowolną formę działania,. np. decupage, makrama, rysunek… Uczestniczka może także zaproponować inną formę działania.

Strony

  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
Oceń pracę urzędu Ocen pracę urzędu