Dzielnica Wawer - Wydarzenia sąsiedzkie, lokalne

Spotkanie Sąsiedzkie

Nowe pomysły nowe wyzwania. Inspirujmy się
"WASZE POMYSŁY NASZE WYZWANIA"

Spotkanie z pszczelarzem

Rodzinne spotkanie z okazji dnia pszczelarza i początku jesieni. Celem jest zaproszenie do wspólnego działania dzieci i dorosłych i pokazanie im, że obcowanie z przyrodą jest nieodłącznym elementem życia. Wstęp wolny.

Wawer nie marnuje. Sztuka zero waste. Międzypokoleniowe warsztaty dla tych, którzy chcą uratować świat

Zapraszamy na pierwsze spotkanie miłośników Sztuki Zero Waste.

Dowiemy się, jak w codziennym życiu ograniczyć ilość wytwarzanych odpadów oraz uszyjemy własnoręcznie woreczki na zakupy.

Prosimy o przyniesienie ze sobą kawałków bawełnianych materiałów (stara koszula, nierozciągliwe prześcieradło, poszewka na poduszkę typy "jasiek") lub starą firankę.

Wstęp: 10 zł

ODWOŁANE-Międzypokoleniowe spotkania "Zabierz Babcię do Zastowa"

„Zdjęcie a szydełko”

Spotkanie, podczas którego wnuki przekażą seniorom umiejętności technologiczne związane z fotografią, a seniorzy w rewanżu nauczą młodych ludzi szydełkowania.

Obowiązują zapisy. Ilość miejsc ograniczona

Plener malarski "Zatrzymaj lato"

Plener malarski w ramach warsztatów Arteterapii. Pod okiem artysty plastyka spróbujemy zatrzymać lato. Nie trzeba być specjalnie uzdolnionym, aby stworzyć obraz, który będzie cieszył oczy w pochmurne jesienne dni.

Obowiązują zapisy-ilość miejsc ograniczona-spotkanie sąsiedzkie.

Spotkanie sąsiedzkie

Zapraszamy mieszkańców Wawra na spotkanie sąsiedzkie, na którym będzie można obejrzeć naszą nową siedzibę Kulturoteki oraz otrzymać ulotkę z naszą ofertą zajęć. Będzie można się zapisać na wiele ciekawych zajęć, będziemy rozmawiać o Waszych oczekiwaniach, jeśli chodzi o naszą ofertę eukacyjno - kulturalną.

Spotkanie Sąsiedzkie.

Zapraszamy osoby aktywne, chętne do współpracy, do realizacji wspólnych pomysłów.
Prosimy o telefoniczne zgłaszanie chęci udziału w spotkaniu.

Wyprzedaż garażowa

Osoby chętne do pozbycia się zalegających, niepotrzebnych rzeczy, oraz wszystkie osoby poszukujące czegoś ciekawego, użytecznego lub po prostu lubiące klimaty wyprzedaży, "a nóż coś się trafi". Zapraszamy!

Dla sprzedających wymagana rejestracja miejsca pod adresem garazowka.kadetow@gmail.com do 13.06 br.

Uroczyste odsłonięcie zegara przed Kulturoteką. Mini wystawa i koncert.

Impreza upamiętniająca słynnego zegarmistrza Teodora Gałeckiego. Nastąpi odsłonięcie zegara, odbędzie się pogadanka, otwarcie mini wystawy zegarów, koncert muzyczny.

Spotkanie Klubu Poetyckiego Anin.

Spotkanie Klubu Poetyckiego Anin. Przypomnienie twórczości takich poetów jak: Jan Lechoń, Kazimierz Wierzyński, Marian Ośniałowski, Marian Hemar. Burzliwe lata wojenne i powojenne, które rzuciły polskich poetów w różne strony świata.

  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
  • Oceń pracę urzędu