Dzielnica Wawer - Posiedzenie Komisji Kultury i Sportu Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy - 13.04

Posiedzenie Komisji Kultury i Sportu Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy - 13.04

Wersja do wydrukuWersja PDF
07.04.2021
Zakochaj się w Warszawie w Wawrze

Informujemy, że w dniu 13 kwietnia br. o godz. 16:00 odbędzie się posiedzenie Komisji Kultury i Sportu Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy

Posiedzenie odbędzie się w zdalnym trybie obradowania. 

Transmisja ->>

  

Porządek obrad:

 

 1. Otwarcie obrad.
 2. Omówienie realizacji inwestycji zagospodarowującej brzeg Wisły.
 3. Działania kultury i sportu w czasie epidemii - dostosowanie i zmiana form realizacji zadań w czasie pandemii.
 4. Potrzeby inwestycyjne WCK i Bibliotek.
 5. Podjęcie uchwały w sprawie zaopiniowania projektu uchwały Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy w sprawie zaopiniowania projektu uchwały Rady m.st. Warszawy w sprawie nadania nazwy ulicy obiektowi miejskiemu w Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy – ulica Leśnych Zwierząt.
 6. Sprawy różne.
 7. Zamknięcie obrad.

 

Z uwagi na zaistniałe okoliczności związane z rozprzestrzenianiem się w Polsce koronawirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19 posiedzenie Komisji Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy prowadzone jest w trybie zdalnym.

Osoby, które chcą zabrać głos w trakcie posiedzenia proszone są o zgłoszenie tego faktu do 12 kwietnia 2021 r. do godz. 16.00 na adres mailowy: bborzewska@um.warszawa.pl

Zgłoszenie powinno zawierać czytelne imię i nazwisko oraz numer punktu porządku obrad, którego będzie dotyczyło wystąpienie. W dniu komisji otrzymają Państwo link do zdalnego posiedzenia komisji. W chwili udzielenia głosu przez prowadzącego obrady, zostanie Państwu umożliwiony wstęp na posiedzenie komisji zdalnej i zabranie głosu w dyskusji.

Jednocześnie Wydział Obsługi Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy informuje, że zgłoszenie się do debaty jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie i upublicznienie danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska, wizerunku oraz treści wypowiedzi.

 • Facebook
 • Instagram
 • Youtube
 • Oceń pracę urzędu