Dzielnica Wawer - Posiedzenie Komisji Ochrony Środowiska i Krajobrazu Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy - 28 lipca

Posiedzenie Komisji Ochrony Środowiska i Krajobrazu Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy - 28 lipca

Wersja do wydrukuWersja PDF
23.07.2021

Informujemy, że w dniu 28 lipca br. o godz. 14:00 odbędzie się posiedzenie Komisji Ochrony Środowiska i Krajobrazu Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy

Posiedzenie odbędzie się w zdalnym trybie obradowania. 

Otworzy się w nowym oknieTransmisja ->>


Porządek obrad:

 1. Otwarcie obrad.
 2. Dyskusja na temat wypracowania stanowiska Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy w sprawie działek leśnych prywatnych w obrębie procedowanych miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego.
 3. Dyskusja w sprawie zabezpieczenia i ochrony przyrody przy realizacjach inwestycji, zwłaszcza budowlanych.
 4. Sprawy różne.
 5. Zamknięcie obrad.

Z uwagi na zaistniałe okoliczności związane z rozprzestrzenianiem się w Polsce koronawirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19 posiedzenie Komisji Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy prowadzone jest w trybie zdalnym.

Osoby, które chcą zabrać głos w trakcie posiedzenia proszone są o zgłoszenie tego faktu do 27 lipca 2021 r. do godz. 16:00 na adres mailowy: arosa@um.warszawa.pl

Zgłoszenie powinno zawierać czytelne imię i nazwisko oraz numer punktu porządku obrad, którego będzie dotyczyło wystąpienie. W dniu komisji otrzymają Państwo link do zdalnego posiedzenia komisji. W chwili udzielenia głosu przez prowadzącego obrady, zostanie Państwu umożliwiony wstęp na posiedzenie komisji zdalnej i zabranie głosu w dyskusji.

Jednocześnie Wydział Obsługi Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy informuje, że zgłoszenie się do debaty jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie i upublicznienie danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska, wizerunku oraz treści wypowiedzi.
 • Warszawa 191115
 • Facebook
 • Instagram
 • Youtube
 • Oceń pracę urzędu
 • Druki do pobrania