Dzielnica Wawer - Posiedzenie Komisji Rozwoju Rady Dzielnicy Wawer - 14.09

Posiedzenie Komisji Rozwoju Rady Dzielnicy Wawer - 14.09

Wersja do wydrukuWersja PDF
07.09.2021
Logo "Zakochaj się w Warszawie w Wawrze" w kształcie syrenki z napisem czerwono-niebiesko-żółtym na białym tle

Informujemy, że w dniu 14 września br. o godz. 17:00 odbędzie się posiedzenie Komisji Rozwoju Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy. 

Posiedzenie Komisji odbędzie się w zdalnym trybie obradowania. 

Transmisja będzie dostępna pod linkiem: http://crv.pl/transmisje/transmisja242.php 

Porządek obrad:

 1. Otwarcie posiedzenia.
 2. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Miasta Stołecznego Warszawy w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego rejonu ulicy Krupniczej.
 3. Omówienie działań Zarządu Dróg Miejskich na terenie Dzielnicy Wawer w szczególności inwestycji planowanych na 2021 rok.
 4. Sprawy różne.
 5. Zamknięcie posiedzenia.

Z uwagi na zaistniałe okoliczności związane z rozprzestrzenianiem się w Polsce koronawirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19 posiedzenie Komisji Rozwoju Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy prowadzone jest w trybie zdalnym.

Osoby chcące zabrać głos w trakcie posiedzenia proszone są o zgłoszenie tego faktu do dnia 13 września 2021 r. do godz. 16:00 na adres mailowy: bborzewska@um.warszawa.pl

Zgłoszenie powinno zawierać czytelne imię i nazwisko oraz numer punktu porządku obrad, którego będzie dotyczyło wystąpienie. W dniu komisji otrzymają Państwo link do zdalnego posiedzenia komisji. W chwili udzielenia głosu przez prowadzącego obrady, zostanie Państwu umożliwiony wstęp na posiedzenie komisji zdalnej i zabranie głosu w dyskusji.

Jednocześnie Wydział Obsługi Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy informuje, że zgłoszenie się do debaty jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie i upublicznienie danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska, wizerunku oraz treści wypowiedzi.  

 • Warszawa 191115
 • Facebook
 • Instagram
 • Youtube
 • Oceń pracę urzędu
 • Druki do pobrania