Dzielnica Wawer - Posiedzenie Komisji Społecznej Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy - 22.07

Posiedzenie Komisji Społecznej Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy - 22.07

Wersja do wydrukuWersja PDF
16.07.2021

Informujemy, że w dniu 22 lipca br. o godz. 16:00 odbędzie się posiedzenie Komisji Społecznej Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy

Posiedzenie odbędzie się w zdalnym trybie obradowania. 

Transmisja ->>

Porządek obrad:

 1. Otwarcie obrad.
 2. Obecny stan zaawansowania inwestycji po nazwą Centrum Aktywności Społecznej.
 3. Poziom wyszczepień przeciw COVID w Dzielnicy Wawer, w szczególności w ZOZ Wawer oraz zapoznanie się postępem budowy dwóch Przychodni Zdrowia na terenie Dzielnicy.
 4. Sprawy różne.
 5. Zamknięcie obrad.

Z uwagi na zaistniałe okoliczności związane z rozprzestrzenianiem się w Polsce koronawirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19 posiedzenie Komisji Społecznej Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy prowadzone jest w trybie zdalnym.

Osoby chcące zabrać głos w trakcie posiedzenia proszone są o zgłoszenie tego faktu do dnia 21 lipca 2021 r. do godz. 16:00 na adres mailowy: arosa@um.warszawa.pl

Zgłoszenie powinno zawierać czytelne imię i nazwisko oraz numer punktu porządku obrad, którego będzie dotyczyło wystąpienie. W dniu komisji około godz. 15.00 otrzymacie Państwo link do zdalnego posiedzenia komisji. W chwili udzielenia głosu przez prowadzącego obrady, zostanie Państwu umożliwiony wstęp na posiedzenie komisji zdalnej i zabranie głosu w dyskusji.

Jednocześnie Wydział Obsługi Rady Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy informuje, że zgłoszenie się do debaty jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie i upublicznienie danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska, wizerunku oraz treści wypowiedzi. 

 • Komunikat RODO
 • Warszawa 191115
 • Facebook
 • Instagram
 • Youtube
 • Oceń pracę urzędu
 • Druki do pobrania