Sukcesy klubu Kazoku

Wersja do wydrukuWersja PDF
17.11.2020
zdjęcie dzieci w kimonach na podium

W dniu 14.11.2020 odbył się VI Turnieju Karate „Cudu nad Wisłą” - Wojewódzki Puchar Młodzików, Radzymin 2020.

W tej prestiżowej, mazowieckiej imprezie organizowanej przez Okręgowy Związek Karate 1 miejsce wywalczyła Helena Głębicka.

Tym samym Helena stała się członkiem kadry Mazowsza i w nagrodę będzie mogła uczestniczyć w obozie zawodniczym w sierpniu.

W zawodach dzielnie walczyła również Lena Gmitrzak, lecz tym razem bez medalu.

Tego samego dnia młodsi zawodnicy zaliczyli bardzo udany start na Mazowieckiej Lidze Karate w Radzyminie.
Pierwsze miejsce zdobył Iga Rogowska oraz Bartek Kurek, drugie miejsce Antek Kurek a na 3 miejscu uplasowały się Maja Kowalska i Kaja Niziołek. Startowali jeszcze Cezary Kowalski i Maja Matla, ale tym razem bez medalu.
Dzięki super postawie zawodników w klasyfikacjach dostępnych na portalu statystycznym karatestat Klub Kazoku plasuje się wysoko.