Dzielnica Wawer - Ekoorientacja warsztat praktyczny on line

Ekoorientacja warsztat praktyczny on line

Wersja do wydrukuWersja PDF

Cykl Warsztatów Ekoorientacja.
Mydło to moja pasja, w której łączę zamiłowanie do pięknych przedmiotów z pragnieniem życia bliżej natury i bycia bardziej eko. Domowe mydła są zdrowe, luksusowe w użytkowaniu i przy odrobinie wprawy mogą być też piękne. Prawdziwa sztuka użytkowa! Zapraszam do tego kolorowego i pachnącego świata.

Podczas warsztatu poznasz podstawy tworzenia naturalnych mydeł glicerynowych, dowiesz się o właściwościach poszczególnych składników mydła oraz możliwościach ich łączenia, by w domowych warunkach tworzyć mydła dopasowane do potrzeb Twoich i Twoich najbliższych.

Używać będziemy tylko naturalnych składników oraz ekologicznej glicerynowej bazy mydlanej - bez sztucznych barwników, aromatów i składników odzwierzęcych.

Wykonamy 2 mydła:

NAGI NAGIETEK - piękne, żółciutkie mydło przeznaczone do mycia rąk i ciała.

BIAŁA MAGIA - delikatnie oczyszczające węglowe mydło do pielęgnacji twarzy.

Po warsztacie każdy z uczestników otrzyma mailowo materiały teoretyczne.

Iza Giczewska - kulturoznawczyni i slawistka, animatorka kultury, rękodzielniczka, aktorka i performerka Teatru Węgajty, adeptka Uniwersytetu Ludowego Rzemiosła Artystycznego w Woli Sękowej. Studiowała Psychologię zorientowaną na Proces. Prowadzi warsztaty mydlarskie i rękodzielnicze, m.in. Laboratorium Rękodzieła w Suwalskim Klubie Seniora. Marzy o domu z ogromnym i kolorowym ogrodem warzywnym. A tymczasem dobroci roślin zamyka we własnoręcznie tworzonych mydłach i kosmetykach naturalnych. Założycielka marki Art The Eco. Obecnie związana z Suwalszczyzną i Stowarzyszeniem Aktywności Społeczno-Artystycznej “Nie Po Drodze”.

Kategoria wydarzenia: 
Czas trwania: 
30.11.2020 Od 18:00 do 20:00
Organizator: 
WCK Filia Radość
Adres: 
ul.Powojowa 2, Warszawa
Telefon organizatora: 
22 2774964
e-mail organizatora: 
itoroniewicz@um.warszawa.pl
Strona www organizatora: 
www.wck-wawer.pl
Galeria: 
Wstęp: 
wolny
Adresaci: 
wszyscy
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
  • Oceń pracę urzędu