Dzielnica Wawer - Warszawa Singera w Wawrze. Koncert "Odcienie pamięci" w WCK.

Warszawa Singera w Wawrze. Koncert "Odcienie pamięci" w WCK.

Wersja do wydrukuWersja PDF

Wawerskie Centrum Kultury zaprasza na muzyczną podróż sentymentalną w głąb wawerskiej, żydowskiej tradycji. Dwa, połączone w jedną wieczorną całość, koncerty, które przypomną muzykę towarzyszącą przez długie dekady codzienności wawerskiej diaspory. Tą wpisaną w sakralną obrzędowość, ale i słodko-gorzkie piosenkowe obrazki opowiadające o najzwyczajniejszych ludzkich sprawach i emocjach.

W części pierwszej formacja Trimagine, laureat ubiegłorocznej Nowej Tradycji, którą tworzą dwaj wybitni muzycy na stałe związani z legendarnym Royal String Quartet, Michał Pepol i Paweł Czerny, oraz znakomita śpiewaczka Mariza Nawrocka zabiorą nas w świat żydowskich piosenek „domowych”, pełnych magii dziecięcych kołysanek i miłosnych opowieści.
Drugą część wieczoru wypełni kultowe trio Bastarda (Szamburski, Pokrzywiński, Górczyński), które przedstawi swój najnowszy projekt „Nigunim” - intrygującą, autorską wizję niezwykłych chasydzkich modlitw bez słów – mistycznych i pełnych transu nigunów.

Bilety w cenie 30,- do nabycia on-line https://wck-wawer.pl/kup-bilet lub w kasie WCK ul. Żegańska 1a (pn. - pt. w godz. 9:00 - 16:00)

Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wszystkich zaleceń i rygorów związanych pandemią COVID-19. Proszę pamiętać o zachowaniu dystansów i stosowaniu środków dezynfekcyjnych. Impreza odbędzie się dla określonej przepisami liczby uczestników. Dbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych.

Czas trwania: 
30.08.2020 Od 19:00 do 21:30
Organizator: 
Wawerska Strefa Kultury
Adres: 
Żegańska 1a
Telefon organizatora: 
22 443 70 73
e-mail organizatora: 
wawer.wck@um.warszawa.pl
Strona www organizatora: 
www.wck-wawer.pl
Galeria: 
Wstęp: 
30 zł
Adresaci: 
dorośli, seniorzy,młodzież
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
  • Oceń pracę urzędu